Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Petr Malíček

  Dobrý den paní Glozová,

  Díky za váš e-mail. I my děkujeme za bezpečný dovoz a odvoz z letiště a za hlídání auta. 

  Není moc co hodnotit - jste prostě perfektní. Nikdy jsme takovou službu nevyužili, ale už víme, že je to jednoznačně nejlepší způsob, jak dorazit na / z letiště, alespoň pro lidi, kteří na daném letišti nikdy nebyli.

  S Vámi i manželem jsme si příjemně povykládali, zvláště při příletu, kdy už jsme byli cca 26 hodin na cestě, to pomohlo nám i manželovi, abychom společně vydrželi a někde neusnuli. Manžel nám navíc poradil, jak se vyhnout koloně u letiště a nasměroval nás na silnici z Karlových Varů.

  Ještě jednou díky a někdy zase na shledanou.

  Petr Malíček

 • Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

  Dobrý den, děkujeme při parkování u Vás bylo vše v pořádku, s Vaší službou jsme byli spokojeni.Pokud pojedeme příští rok na dovolenou určitě Vaše služby využijeme.

  Zdravíme a přejeme hezký den 

  Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

 • J. M.+ Š. Kyjov

  Dobrý den R7mičko,
  děkujeme vám za skvělou službu a vaši péči. Včil už budem jezdit jen k vám.

 • Lucie Kratochvílova

  Dobry den,

  byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni, a proto urcite Vase sluzby využijeme i priste.

  Mejte se krasne

  s pozdrave Lucie Kratochvílova

 • Čadková

  Dobrý den,

  parkovali jsme u Vás již potřetí a jako vždy jsme byli maximálně spokojení.

  Jste takoví "rodinní", milí a navíc i levní. Všem známým Vás doporučujeme.

  Držíme palce, aby se Vám dařilo i nadále, protože pevně věřím, že spokojení snad musí být všichni Vaši zákazníci. Podle nás vše funguje jak má a zlepšovat vlastně není co.

  Mějte se hezky

  Čadková

 • Kamila Pušová

  Dobrý den,

  byli jsme velmi spokojeni, obsluha byla vstřícná, vše proběhlo k naší spokojenosti.

  Hlavně jsme ocenili služby při návratu, letadlo mělo zpoždění 2 hodiny, takže jsme přiletěli kolem 2.hodiny v noci, Váš zaměstnanec už na nás čekal a byl velmi ochotný, to potěší, když je člověk utahaný z cesty.

  Moc děkujeme, určitě budeme doporučovat.

  Kamila Pušová


 • Jana Růžičková

  Děkujeme za Vaše úžasné služby, byli jsme moc spokojeni, není co zlepšovat. Odvoz na letiště i z letiště proběhl během pár minut, taktéž i "papírování" při příjezdu a zaparkování auta.

   Budeme Vás všude v okolí doporučovat a určitě Vašich služeb využijeme znovu.

   Jana Růžičková

 • Rechka

  Dobrý den.S vašimi službami jsem byl naprosto spokojen.Jak při příjezdu, tak i odjezdu /po 24.hod./Prostě to nemělo chybu, jak říkají dnešní mladí.

  Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem. Pokud příští rok poletíme na dovolenou, budu parkovat zase u vás/Parkování R7/-Makotřasy.

  S Pozdravem Rechka