Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Michala Patloková

  Dobrý den paní Glozová, 

  vaše parkoviště mi bylo doporučeno známým, který u Vás pravidelně při cestách parkuje. Sama mohu hodnotit Vaše služby, prostředí parkoviště a  spolehlivost na jedničku. Byli jsme velmi spokojeni a určitě využijeme i příště jedině Vaše služby. 

  Velmi děkuji taktéž za celkové příjemné chování a lidský přístup z Vaší strany. 

  Děkuji a přeji hodně úspěchu v dalším podnikání. 

  Těším se na další shledání :). 

  Michala Patloková 

 • Dana Rédlová – Mariánské Lázně

  Vaše služby „Parkování R7 Makotřasy“  jsou velice kvalitní, již jsme jich využili 3x a vždy bylo vše perfektní. Není co vytknout  :-). I v budoucnu budeme určitě parkovat pouze u Vás a také Vás doporučovat, děkujeme Vám. Dana Rédlová – Mariánské Lázně

 • P.Kirsch

  Dobrý  den,

  Vaše  parkoviště  jsme již využili několikrát, vždy, kdy jedeme na zahraniční  dovolenou. Se službami  i cenou jsme spokojeni. 

  P.Kirsch

 • Alžběta Nováková

  Vážení,

  ještě jednou děkuji za velmi kvalitní služby na vašem parkovišti. Parkoviště jsem využila již několikrát při cestách do zahraničí. Služby a přeprava na letiště a z letiště je vždy na velmi dobré úrovni  a příjemné komunikaci. V neděli 30. 10. 2016 jsem se vracela z dovolené a na letišti v Egyptě jsem obdržela SMS od pana Ing. S. Gloze, že mám poruchu na kole auta. Ve 23,00 hodin se pro mě dostavil autem na letiště, zavezl na parkoviště, kde už měl odmontované porouchané kolo a ochotně mně namontoval rezervní kolo. Vše proběhlo v klidu a s ochotou, ještě jednou děkuji za to,  že jsem se v noci mohla po  příletu dopravit domů.

   Přeji mnoho osobních a pracovních úspěchů.

   Alžběta Nováková

 • Ing. Dana Rousová

  Dobrý den,

  byli jsme se službou Parkování R7 velmi spokojeni, byli jsme celou dovolenou klidní, že naše auto je pod dohledem na „krásném“ parkovišti. Příjezd i odjezd byl v naprostém pořádku, služby profesionální a jak paní Glozová, tak pan Gloza jsou velice příjemní.

  Příště je určitě použiji znovu a již jsem tuto firmu doporučila dalšímu zájemci.

  S pozdravem,

  Ing. Dana Rousová

 • M. Ch. - BMW

  Dobrý večer Glozovi, díky vám (myslím tím oba dva manžele) a vašim osvědčeným startovacím kabelům jsem se dostala v pořádku domů i s mojí 2-letou dcerkou. Ještě jednou moc děkujeme za vstřícnost, spolehlivost a ochotu. Ať se vám do budoucna daří a přeji vám mnoho spokojených klientů a hlavně sil do dalších let. Při představě vašeho 24hod provozu je budete jistě potřebovat.

  S pozdravem
  M. Ch. - BMW

 • Zd. Jiroušková

  Spolupráce s Vámi je radost a to se dnes tak často nevidí. Moc Vám přeji, ať se daří a spoustu spokojených klientů jako jsem já. 

   Vaše práce má určitě smysl. 

  Děkuji, Zd. Jiroušková

 • Josef Rozprým

  Paní Glozová,

  s Vašimi službami jsem byl spokojen. Musím Vás pochválit za Vaši reakci na to, že jsme zavolali pro odvoz ještě před tím, než jsme měli v ruce poslední zavazadlo a Vy jste musela čekat, vyjet z letiště a znovu přijet na nové zavolání. Ještě jednou se Vám za to omlouvám a děkuji za Vaše profesionální služby a reakce. Příště Vaše služby opět využijeme.

  S pozdravem

  Josef Rozprým