Vaše časté dotazy k Parkování R7

Je možné k vám přijet bez rezervace?

Ano, ale nemůžeme vám v takovém případě garantovat, že bude volné parkovací místo. Doporučujeme vám parkovací místo rezervovat s předstihem.

Jakým způsobem u vás mohu parkování rezervovat?

Rezervace je jednoduchá. Buď vyplňte rezervační formulář nebo nám pro rychlou rezervaci zavolejte na číslo 737 854 582. Pokud ještě nevíte přesný čas odletu, nic se neděje, můžete ho upřesnit později.

Jak dlouho předem je třeba parkování rezervovat?  

Snažíme se vám vždy vycházet maximálně vstříc, ale je lepší rezervovat si parkovací místo s několikadenním předstihem, zejména pak v letní sezóně raději alespoň týden až dva týdny dopředu.

Jak dlouho před odletem k vám máme přijet?

Pokud letíte jen v rámci Evropy, stačí k nám přijet 1,5 - 2 hodiny před odletem. 

Pokud letíte dále, tak se doporučuje být před odletem na letišti 2 hodiny. K nám je tedy nejlepší dorazit 2,5 hodiny před odletem, abyste měli i rezervu. Obvykle ale trvá přeložení zavazadel i s cestou na letiště 10 - 15 minut :-)

Jak je parkoviště zabezpečené?

Parkoviště sousedí přímo s naším domem, takže je neustále hlídané. Celý parkovací areál má dvojí oplocení, je po celou dobu uzamčený a osvětlený a nepřetržitě ho monitorujeme moderním kamerovým systémem. Součástí zabezpečení parkoviště je i vyspělá protipožární ochrana, všechny vozy jsou pak plně pojištěné.

Co vše zahrnuje komplexní pojištění aut na parkovišti?

Díky komplexnímu pojištění je vaše auto při parkování u nás pojištěné proti živelným škodám i odcizení, zároveň pojištění zahrnuje i odpovědnost za škodu způsobenou fyzickými a právnickými osobami. Pojištění o tomto rozsahu není na jiných parkovištích ani přímo na letišti běžné, u nás se ale o svůj vůz vůbec bát nemusíte.

Odvezete mě na letiště i v noci?

Ano, naše parkoviště funguje nonstop po celý rok, takže vás odvezeme a přivezeme kdykoliv budete potřebovat. 

Je cena uvedená v ceníku konečná?

Ano, všechny ceny za parkování jsou konečné. Cena zahrnuje parkování vozu včetně komplexního pojištění a přepravu na letiště i zpět 24 hodin denně.

Kolik budu platit, budu-li parkovat od soboty do soboty?

Cena se počítá za každý započatý den. Protože týden má sobotu pouze jednu, od soboty do soboty je to 8 dní. Ceny najdete v ceníku.

Pokud přiletíme těsně před půlnocí, bude se počítat parkovné za další den?

Ne, když přiletíte těsně před půnocí, tak Vám nepočítáme další den parkovného, i když na parkoviště přijedete až pár minut po půlnoci. Konkurence si často náchává zaplatit započatý den.

Musím parkování platit předem, platí se nějaká záloha?

U nás nic předem neplatíte, zaplatíte až po příjezdu na naše parkoviště.

Kolik se vejde lidí do aut?

Jezdíme třemi vozy - Ford Transit (7 míst), Volkswagen Caddy (4 místa) a Volkswagen Transporter (8 míst), takže hravě převezeme až 19 lidí současně.

Musím mít svou dětskou autosedačku pro převoz dítěte na letiště?

Nemusíte, autosedačky jsou pro nás samozřejmostí. Bezpečnost vás a vašich dětí je pro nás prioritou a proto děti vozíme zásadně v dětských autosedačkách. K dispozici máme autosedačky pro děti ve věku 0-12 let.

Je možné přepravit i kočárek? Pokud ano, připlácí se za převoz?

Rádi vám přepravíme nejen kočárek, ale i třeba i golfové hole, kufry větších rozměrů nebo potápěčskou výstroj. Za převoz nebudete platit nic navíc, ceny uvedené v ceníku jsou konečné.

Máte jiný dotaz?

Kontaktujte nás na e-mail  nebo telefonicky na +420 737 854 582, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. 

Chcete si parkování rezervovat?

Své parkovací místo si můžete rezervovat online nebo na tel.: +420 737 854 582, budeme se na Vás těšit.

Rezervovat