Doplňkové služby našeho parkoviště u letiště

Kromě bezpečného parkování u letiště Praha vám rádi pomůžeme i s mnoha dalšími potřebami - třeba s umytím a vyčištěním vozu, nebo vyřešením reklamace vaší dovolené.


Doprava na letiště


Doprava na Letiště Václava Havla v Praze a zpět ZDARMA

Jsme parkování u letiště s licencí pro přepravu osob. Dovezeme vás na Letiště Václava Havla Praha přímo k terminálu a zpět zdarma. Naše klienty vozíme klimatizovanými vozy Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy a Ford Transit. Dětské autosedačky jsou u nás samozřejmostí.


Doplňkové služby parkování

Startovací zařízení

Vašemu autu se u nás líbí natolik, že se nechce rozjet? I na to jsme mysleli. Zdarma můžete při parkování na našem parkovišti využít startovací zařízení.


Mytí aut na parkovišti

Ruční mytí a čištění exteriéru a interiéru vozidel

Snažíme se neustále plnit vaše přání, takže vám během vaší zahraniční cesty rádi umyjeme a vyčistíme vůz jak zvenku tak zevnitř. Díky spolupráci se společností BezVody.cz je mytí auta šetrné a ekologické, navíc vaše auto necháme při parkování umýt přímo tam, kde jste jej zaparkovali.

Dopřejte příjemnou dovolenou klidně i svému vozu. Prohlédněte si ceník mytí aut s dalšími informacemi. 

Mytí můžete objednat přímo při rezervaci parkování anebo na tel.: 737 854 582 či emailu .

Vaše nárokyReklamace zrušeného letu nebo třeba špatného hotelu

Ve spolupráci se službou VašeNároky.cz snadno vyřešíme reklamaci vašeho nepovedeného nebo problémového zájezdu. Přečtěte si více informací nebo rovnou zadejte svůj případ zdarma  k posouzení.

Rezervace ikonaRezervujte si u nás parkování
Nechcete využít žádnou doplňkovou službu? Pak můžete v klidu pokračovat na rezervaci parkování.