Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Igor H.

  Zdravím,

  ok, přiznám se, že jsem měl zpočátku trochu obavy hlavně z přesunů na letiště a zpět. Ale to se ukázalo jako zcela bezpředmětné.

  Domnívám se, že jsem na kvalitu poskytovaných služeb docela náročný, ale fungování Vaší firmy mne velmi mile překvapilo - vše bylo dle představ a naprosto v pořádku, včetně příjemného chování řidičů - vyřidte jim mé poděkování prosím.

  Prostě cena/výkon naprosto super, určitě bych tuto službu všem doporučil, ale neudělám to, abych u Vás ještě příště našel místo :-)

  Hodně štěstí do dalšího podnikání!

  S pozdravem,

  Igor H.

 • Jan Sklepník

  Dobrý den,

  chtěl bych Vám touto cestou poděkovat a vyjádřit naprostou spokojenost.

  Využil jsem Vašich služeb již několikrát ,,i dlouhodobě dva měsíce" vždy jsem byl naprosto spokojen jak s přístupem, ochotou, tak i cenou za Vaše služby.Rád doporučím parkování u Vás známým i všem, kteří hledají vzorné služby.

  Přeji Vám hodně spokojených zákazníků

  s pozdravem

  Jan Sklepník

 • M.Regner

  Dobrý den.

  Služba proběhla k naší úplné spokojenosti, jak při příjezdu a zaparkování, tak i při odjezdu. Téměř vůbec jsme nečekali a to ani při zaparkování, ani při vyzvednutí. Na naše volání se vždy někdo ozval, prostě to, co jsme si objednali, fungovalo.

  Děkujeme a příště vás znovu využijeme.

  M.Regner

 • Máchovi

  Dobrý den paní Glozová,

  Vaše služby jsou absolutně bez chyby a Váš manžel je velice sympatický chlap.

  Jakmile někam s manželkou opět poletíme, nebudeme váhat ani chvíli a využijeme opět Vašeho parkoviště.

  Přeji Vám hezký den.

  S pozdravem z Brna.

  Máchovi

 • Milan Helešic

  Parkování na profesionální úrovni, velmi ochotný majitel, po příjezdu z dovolené v mrazu jsme využili startovací zařízení. Příště opět naviděnou.

  Pozdrav ze Zlína a poděkování.

  Milan Helešic

 • Ing. Vladimír Brůna

  Dobrý den,

  děkuji za vaše bezchybné služby. Vše bylo jak má, v pátek jsem čekal pár minut :-).

  Teď si zvykám na zimu. Opět pojedu na expedici na podzim, skoro na tři měsíce,

  až budu vědět přesné termíny, ozval bych se a domluvíme se.

  Přeji úspěšnou sezónu a co nejméně odletů a příletů v nočních hodinách :-).

  S pozdravem

  Vladimír Brůna

  Český egyptologický ústav v Praze

 • Jaroslav Šimon

  Vážení,

  dovolte abych Vám ještě jedenkráte poděkoval za možnost využití parkování vozidla v blízkosti letiště Praha. Od prvního telefonického kontaktu s Vaší společností bylo zřejmé, že se jedná o velmi seriosní přístup a jednání, s vysvětlením podmínek, příjezdu i ceny za poskytnutou službu. Převzetí vozidla před odletem i po příletu bylo naprosto v pořádku, stejně jako přeprava k odletu i po příletu. Nelze jinak, nežli vyslovit poděkování všem Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na těchto poskytnutých službách a popřát Vám mnoho dalších spokojených klientů, jejichž počet se i já budu snažit zvyšovat propagací Vašeho parkoviště u svých známých.

  S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

  Jaroslav Šimon

 • Lenka Holková

  Dobrý den paní Glozová,

  chtěla bych poděkovat za vaše služby byla jsem velice spokojená. Už jsem vaše služby využila několikrát a vždy k úplné spokojenosti. 

  Je na vás absolutní spolehnutí a jste velice ochotní a milí. Určitě vašich služeb budu využívat dál a také vás dál doporučuji. 

  Přeji Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků. 

  Děkuji a s pozdravem 

  Lenka Holková