Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Lenka Holková

  Dobrý den paní Glozová,

  chtěla bych poděkovat za vaše služby byla jsem velice spokojená. Už jsem vaše služby využila několikrát a vždy k úplné spokojenosti. 

  Je na vás absolutní spolehnutí a jste velice ochotní a milí. Určitě vašich služeb budu využívat dál a také vás dál doporučuji. 

  Přeji Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků. 

  Děkuji a s pozdravem 

  Lenka Holková

 • Ing. Vladimír Brůna

  Dobrý den,

  děkuji za vaše bezchybné služby. Vše bylo jak má, v pátek jsem čekal pár minut :-).

  Teď si zvykám na zimu. Opět pojedu na expedici na podzim, skoro na tři měsíce,

  až budu vědět přesné termíny, ozval bych se a domluvíme se.

  Přeji úspěšnou sezónu a co nejméně odletů a příletů v nočních hodinách :-).

  S pozdravem

  Vladimír Brůna

  Český egyptologický ústav v Praze

 • R. Červený

  Dobrý den,

  byli jsme s Vašimi službami maximálně spokojeni, vše proběhlo bez problémů, Váš personál byl velice ochotný a přátelský a i nadále budeme využívat Vašich služeb v případě dalších zahraničních cest. Určitě Vás doporučíme i pro přátelé, kteří se budou chystat na dovolenou do ciziny.

  Děkujeme, ať se Vám daří !

  S pozdravem

  R. Červený

  Klatovy

 • Čadková

  Dobrý den,

  parkovali jsme u Vás již potřetí a jako vždy jsme byli maximálně spokojení.

  Jste takoví "rodinní", milí a navíc i levní. Všem známým Vás doporučujeme.

  Držíme palce, aby se Vám dařilo i nadále, protože pevně věřím, že spokojení snad musí být všichni Vaši zákazníci. Podle nás vše funguje jak má a zlepšovat vlastně není co.

  Mějte se hezky

  Čadková

 • M.Regner

  Dobrý den.

  Služba proběhla k naší úplné spokojenosti, jak při příjezdu a zaparkování, tak i při odjezdu. Téměř vůbec jsme nečekali a to ani při zaparkování, ani při vyzvednutí. Na naše volání se vždy někdo ozval, prostě to, co jsme si objednali, fungovalo.

  Děkujeme a příště vás znovu využijeme.

  M.Regner

 • Peteříkovi

  Dobrý den,

  objevili jsme Vás náhodou před 7 lety a parkujeme u Vás pravidelně vždy minimálně jednou ročně při letní dovolené a vždy jsme byli maximálně spokojeni a  už jsme naučili jezdit k Vám i naše známé.

  Takže děkujeme spíše my, protože spolehlivost a ochota začíná v této republice pomalu mizet.

  Peteříkovi

 • Petr Malíček

  Dobrý den paní Glozová,

  Díky za váš e-mail. I my děkujeme za bezpečný dovoz a odvoz z letiště a za hlídání auta. 

  Není moc co hodnotit - jste prostě perfektní. Nikdy jsme takovou službu nevyužili, ale už víme, že je to jednoznačně nejlepší způsob, jak dorazit na / z letiště, alespoň pro lidi, kteří na daném letišti nikdy nebyli.

  S Vámi i manželem jsme si příjemně povykládali, zvláště při příletu, kdy už jsme byli cca 26 hodin na cestě, to pomohlo nám i manželovi, abychom společně vydrželi a někde neusnuli. Manžel nám navíc poradil, jak se vyhnout koloně u letiště a nasměroval nás na silnici z Karlových Varů.

  Ještě jednou díky a někdy zase na shledanou.

  Petr Malíček

 • M. Mikulkova

  Vazeni,

  s vami poskytovanymi sluzbami jsme byli velmi spokojeni. Vse fungovalo tak, jak bylo dojednano a inzerovano na vasem webu. Nemame nejmensi pripominky a vasich sluzeb budeme vyuzivat i v budoucnu, jelikoz cestujeme casto. Dekujeme mnohokrat za poskytovani konkurence k letistnimu parkovani. Jsme velmi radi, ze jsme vas nasli. M. Mikulkova