Profesionální a rodinné parkování u Letiště Praha

Zaparkujte na našem rodinném Parkování R7

Nechcete platit přemrštěné ceny za parkování na letišti Praha Ruzyně nyní Václava Havla. Nelíbí se vám parkování na neosobním parkovišti na letišti, kde vám nikdy nevyjdou vstříc? Nechcete se tahat s kufry a hledat terminál odkud že vám to letí?

Zaparkujte u nás. Jsme tu pro vás letos již 16.let :-)

Jsme rodinná firma, zajistíme vám veškerý potřebný servis v profesionální kvalitě s důrazem na vaše individuální potřeby, i když budou třeba neobvyklé. Naše parkoviště navíc leží při dálnici D7 a jen 5 minut od pražského letiště.

Parkování v maximálním bezpečí

Ať vyrážíte na dovolenou či obchodní cestu, váš vůz bude u nás na našem parkovišti v naprostém bezpečí. Areál hlídáme precizně - zaparkujete na oploceném, osvětleném a uzavřeném parkovišti u rodinného domu, parkoviště je nonstop a po celé ploše hlídané špičkovým kamerovým systémem. Samozřejmostí je vysoká protipožární ochrana.


Parkování u letiště Praha náš tým

Píšeme pro vás články

Od roku 2015 pro vás píšeme blog s mnoha tipy, radami a články nejen o cestování. Inspirujte se třeba pro dovolenou a přečtěte si ho :-)

Příběh o tom, jak jsme začali :-)

Naše rodina pochází zčásti z Moravy a také ze Severních Čech. Jelikož bydlíme v blízkosti pražského letiště u obce Makotřasy, parkovali u nás kamarádi v době dovolených a služebních cest. Vozili jsme je k odletům, aby neplatili drahé parkování na letišti. Tenkrát to bývalo Letiště Ruzyně a dnes už je to Letiště Václava Havla.

A tak se pomalu zrodil nápad pomáhat s bezpečným parkováním i ostatním lidem a nabídnout jim tuto službu.

Na stavební parcele, kde do té doby byly záhony s okurkami, rajčaty a jahodami, jsme začali budovat parkoviště. Vyplenili jsme účet stavebního spoření (spořili jsme na střechu domu) a pustili se do díla :)

Natahali jsme spoustu kabelů pro kamerový systém a obsluhu parkoviště. Začali obíhat úřady a budovat parkoviště. Tvořit web a zařizovat spoustu dalších věcí.

Touto, v té době ještě málo známou, službou jsme začali pomáhat lidem parkovat bezpečně a za rozumnou cenu. Té radosti, když se objednal první zákazník :)

Letos oslavíme 16.let naší rodinné firmy a můžeme směle říci, že jsme profesionálové. Za tu dobu jsme poznali spoustu skvělých lidí z různých oborů. Lékařů, kteří pomáhají léčit děti v Africe, záchranářů, obchodních cestujících, podnikatelů, sportovců, automobilových závodníků. rodin s dětmi, které známe již od miminkovského věku, kamioňáků s kterými je vždy legrace, ale i například politiků.

Děkujeme Vám! Jsme vděční za to, že můžeme být s vámi a dělat práci, která nás baví a zároveň naplňuje. Píšeme také blog o cestování, kde pro Vás připravujeme tipy a rady na cesty z míst a destinací, které jsme s rodinou či naši přátelé navštívili.

Naše vize je nabídnout Vám kvalitní službu, abyste mohli v klidu odpočívat na Vaší dovolené nebo se věnovat svému obchodu.

Těšíme se na Vás, ať už přijedete kdykoliv  :-) Své místo na parkovišti si můžete rezervovat třeba už dnes .

Rezervovat parkování