Profesionální a rodinné parkování u Letiště Praha

Zaparkujte na našem rodinném Parkování R7

Nechcete platit přemrštěné ceny za parkování na letišti a nelíbí se vám parkování na neosobním parkovišti někde vedle letiště, kde vám nikdy nevyjdou vstříc? 

Zaparkujte u nás. 

Jsme rodinná firma, zajistíme vám veškerý potřebný servis v profesionální kvalitě s důrazem na vaše individuální potřeby, i když budou neobvyklé. Naše parkoviště navíc leží jen 5 minut od pražského letiště.

Parkování v maximálním bezpečí

Ať vyrážíte na dovolenou či obchodní cestu, váš vůz bude u nás na našem parkovišti v naprostém bezpečí. Areál hlídáme precizně - zaparkujete na oploceném, osvětleném a uzavřeném parkovišti u rodinného domu, parkoviště je nonstop a po celé ploše hlídané špičkovým kamerovým systémem. Samozřejmostí je vysoká protipožární ochrana.


Parkování u letiště Praha náš tým

Píšeme pro vás články

Od roku 2015 pro vás píšeme blog s mnoha tipy, radami a články nejen o cestování. Inspirujte se třeba pro dovolenou a přečtěte si ho :-)

Příběh o tom, jak jsme začali :-)

Naše rodina pochází zčásti z Moravy a také ze Severních Čech. Jelikož bydlíme v blízkosti pražského letiště u obce Makotřasy, parkovali u nás kamarádi v době dovolených a služebních cest. Vozili jsme je k odletům, aby neplatili drahé parkování na letišti. Tenkrát to bývalo Letiště Ruzyně a dnes už je to Letiště Václava Havla.

A tak se pomalu zrodil nápad pomáhat s bezpečným parkováním i ostatním lidem a nabídnout jim tuto službu.

Na stavební parcele, kde do té doby byly záhony s okurkami, rajčaty a jahodami, jsme začali budovat parkoviště. Vyplenili jsme účet stavebního spoření (spořili jsme na střechu domu) a pustili se do díla :)

Natahali jsme spoustu kabelů pro kamerový systém a obsluhu parkoviště. Začali obíhat úřady a budovat parkoviště. Tvořit web a zařizovat spoustu dalších věcí.

Touto, v té době ještě málo známou, službou jsme začali pomáhat lidem parkovat bezpečně a za rozumnou cenu. Té radosti, když se objednal první zákazník :)

Letos oslavíme 12 let naší rodinné firmy a můžeme směle říci, že jsme profesionálové. Za tu dobu jsme poznali spoustu skvělých lidí z různých oborů. Lékařů, kteří pomáhají léčit děti v Africe, záchranářů, obchodních cestujících, podnikatelů, sportovců, rodin s dětmi, které známe již od miminkovského věku, kamioňáků s kterými je vždy legrace, ale i například politiků.

Děkujeme Vám! Jsme vděční za to, že můžeme být s vámi a dělat práci, která nás baví a zároveň naplňuje. Píšeme také blog o cestování, kde pro Vás připravujeme tipy a rady na cesty.

Naše vize je nabídnout Vám kvalitní službu, abyste mohli v klidu odpočívat na Vaší dovolené nebo se věnovat svému obchodu.

Těšíme se na Vás, ať už přijedete kdykoliv  :-) Své místo na parkovišti si můžete rezervovat třeba už dnes.

Rezervovat parkování