Zaparkujte u letiště v Praze Ruzyně

Jak parkování u nás probíhá?

Prvním krokem je rezervace parkovacího místa, abychom pro vás nějaké měli :-)

 Po příjezdu k parkovišti u letiště Praha:

  • Přijedete k našemu parkovišti u letiště a zazvoníte u vrat, nebo zavoláte na tel.: 737 309 429
  • Otevřeme vám bránu parkoviště a zaparkujete si na některé volné místo.
  • Přeložíte si zavazadla do jednoho z našich vozů (Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy a Ford Transit). Pokud budete potřebovat s nakládkou pomoci, požádejte nás. Znáte to, někdo si raději naloží sám, aby se někde něco nevylilo či nerozbilo. Pokud potřebujete, řekněte si-rádi pomůžeme:-)
  • Dáme vám doklad o tom, že jste u nás svůj vůz zaparkovali. Také přidáme informace jak postupovat při cestě zpět.
  • Zaplatíte parkovné na místě v hotovosti podle ceníku.
  • Odvezeme vás klimatizovaným minibusem přímo k terminálům na Letišti Václava Havla Praha.
  • Pokud budete chtít, můžete se také u nás nově ubytovat v našem stylovém ubytování u parkoviště jsme jen 5-7 minut jízdy od letiště V. Havla - více v Ubytování.  

Výjezd od terminálu na Letišti v Praze

 Po příletu na Letiště Praha Ruzyně:

  • Po příletu na letiště Ruzyně a po převzetí všech zavazadel prosím volejte na tel.: 737 309 429 -řidič a odvoz z letiště. Prosím volejte. Na SMS nemůžeme reagovat-řídíme :-)
  • Přijedeme pro vás, sejdeme se na smluveném místě a odvezeme zpátky na parkoviště
  • Na parkovišti si převezmete zpět svůj vůz a my se s vámi už jen rozloučíme s přáním šťastné cesty :-)

UPOZORNĚNÍ

Od 15. 5. 2022 jezdíme z důvodu urychlení odvozu na/z letiště pouze na Terminál 1 (Na Terminál 2 se dostanete jednoduše za cca 3 minuty chůze, můžete využít i spojovací halu mezi terminály). Děkujeme za pochopení.

Máte dotaz?

Máte před příjezdem na parkoviště ještě dotaz? Ozvěte se nám nebo si přečtěte si často kladené dotazy. Pokud ne, zaparkujte klidně ještě dnes :-)

Rezervovat parkování

Terminál 1 na Letišti Praha

Chystáte se na pracovní cestu nebo dovolenou a letíte z pražského Letiště Václava Havla? 

Zaparkujte klidně ještě dnes u Letiště Praha Ruzyně. Je to podstatně levnější, než parkovat přímo na letišti. Využijte naší kvalitní službu parking s odvozem k terminálu i možnost ubytování v pohodlí, bez stresů a pro vás a za příjemnou cenu.

Zapomeňte na předražená letištní parkoviště a vsaďte na nás. Letiště Praha Ruzyně leží jen 5 minut od našeho bezpečného a pojištěného parkoviště poskytující vysokou kvalitu služby v prostředí profesionální rodinné firmy. Zajistíme vám tak veškerý potřebný servis s důrazem na vaše individuální potřeby. Už nemusíte přemlouvat rodinu či přátele, je to jednodušší než dosud.

Užijte si vaší dovolenou nebo obchodní cestu v klidu a nechte svůj vůz v naprostém bezpečí našeho parkoviště. Je maximálně hlídané - na oploceném, osvětleném a uzavřeném parkovišti při rodinném domu, navíc nepřetržitě monitorováno důmyslným kamerovým systémem, který je po celé ploše parkoviště. 

Rádi byste se před svým příjezdem na parkoviště u letiště na něco zeptali? Přečtěte si často kladené dotazy nebo některé z referencí našich zákazníků. A jestliže byste měli rádi parkovací místo jisté, neváhejte přejít na rezervační formulář.

Hledáte informace na cesty? Přečtěte si články na našem blogu, který je věnován cestování nás, našich přátel či kamarádů a může se nějaký tip na cesty jistě hodit :)