Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Jiří Suchý

  Paní Glozová,

  vše proběhlo k naši maximální spokojenosti.  Jak co se týče parkování a s tím spojeného odvozu na letiště a po návratu odvoz z letiště k autu. Vše bez zbytečného čekání. Vezl nás sympatický řidič zralého věku :-), který  nás s humorem jemu vlastním bavil celou cestu z letiště k našemu autu.

  Ubytování se nám velmi líbilo. Letěli jsme do Francie a protože pokoje a doplňky domku byly laděny „ala provance“ , naladilo nás to příjemně na dovolenou.

  Ještě jednou děkujeme a příště určitě využijeme Vašich služeb.

 • Lucie Prousková

  Dobrý den,

  všechno proběhlo perfektně, rychlá komunikace, čas čekání téměř žádný, to vědomí, že se o parkování nemusím strachovat a transport na a z letiště je spolehlivě zařízen, bylo při tom cestování obrovské ulehčení.

  Mockrát děkuji a ráda Vašich služeb opět využiju!

  Lucie Prousková

 • Peteříkovi

  Dobrý den,

  objevili jsme Vás náhodou před 7 lety a parkujeme u Vás pravidelně vždy minimálně jednou ročně při letní dovolené a vždy jsme byli maximálně spokojeni a  už jsme naučili jezdit k Vám i naše známé.

  Takže děkujeme spíše my, protože spolehlivost a ochota začíná v této republice pomalu mizet.

  Peteříkovi

 • Čadková

  Dobrý den,

  parkovali jsme u Vás již potřetí a jako vždy jsme byli maximálně spokojení.

  Jste takoví "rodinní", milí a navíc i levní. Všem známým Vás doporučujeme.

  Držíme palce, aby se Vám dařilo i nadále, protože pevně věřím, že spokojení snad musí být všichni Vaši zákazníci. Podle nás vše funguje jak má a zlepšovat vlastně není co.

  Mějte se hezky

  Čadková

 • M. Mikulkova

  Vazeni,

  s vami poskytovanymi sluzbami jsme byli velmi spokojeni. Vse fungovalo tak, jak bylo dojednano a inzerovano na vasem webu. Nemame nejmensi pripominky a vasich sluzeb budeme vyuzivat i v budoucnu, jelikoz cestujeme casto. Dekujeme mnohokrat za poskytovani konkurence k letistnimu parkovani. Jsme velmi radi, ze jsme vas nasli. M. Mikulkova

 • Milan Helešic

  Parkování na profesionální úrovni, velmi ochotný majitel, po příjezdu z dovolené v mrazu jsme využili startovací zařízení. Příště opět naviděnou.

  Pozdrav ze Zlína a poděkování.

  Milan Helešic

 • Vašíčkovi

  Dobrý den.

  S parkováním jsme byli maximálně spokojeni. 

  S majiteli je výborná domluva a vše proběhlo naprosto hladce. 

  Až příště opět někam poletíme, určitě se na vás zase obrátíme.

  Vašíčkovi

 • Jaroslav Šimon

  Vážení,

  dovolte abych Vám ještě jedenkráte poděkoval za možnost využití parkování vozidla v blízkosti letiště Praha. Od prvního telefonického kontaktu s Vaší společností bylo zřejmé, že se jedná o velmi seriosní přístup a jednání, s vysvětlením podmínek, příjezdu i ceny za poskytnutou službu. Převzetí vozidla před odletem i po příletu bylo naprosto v pořádku, stejně jako přeprava k odletu i po příletu. Nelze jinak, nežli vyslovit poděkování všem Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na těchto poskytnutých službách a popřát Vám mnoho dalších spokojených klientů, jejichž počet se i já budu snažit zvyšovat propagací Vašeho parkoviště u svých známých.

  S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

  Jaroslav Šimon