Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Jiří Nezval

  Dobrý den paní Glozová,

  s Vašimi službami  jsme byl spokojen na 100%, díky za Váš vstřícný přístup z hlediska nečekaného testování před odletem z čehož pramenila nejistota odletu.

  Nemám Vám cokoliv vytknout, jen chválu za Vaše služby.

  Určitě Vás vždy využiju, kdykoliv to budu potřebovat.

  Ještě jednou díky a držte se.

  S přátelským pozdravem

  Jiří Nezval

 • Peteříkovi

  Dobrý den,

  objevili jsme Vás náhodou před 7 lety a parkujeme u Vás pravidelně vždy minimálně jednou ročně při letní dovolené a vždy jsme byli maximálně spokojeni a  už jsme naučili jezdit k Vám i naše známé.

  Takže děkujeme spíše my, protože spolehlivost a ochota začíná v této republice pomalu mizet.

  Peteříkovi

 • Milan Helešic

  Parkování na profesionální úrovni, velmi ochotný majitel, po příjezdu z dovolené v mrazu jsme využili startovací zařízení. Příště opět naviděnou.

  Pozdrav ze Zlína a poděkování.

  Milan Helešic

 • Jaroslav Šimon

  Vážení,

  dovolte abych Vám ještě jedenkráte poděkoval za možnost využití parkování vozidla v blízkosti letiště Praha. Od prvního telefonického kontaktu s Vaší společností bylo zřejmé, že se jedná o velmi seriosní přístup a jednání, s vysvětlením podmínek, příjezdu i ceny za poskytnutou službu. Převzetí vozidla před odletem i po příletu bylo naprosto v pořádku, stejně jako přeprava k odletu i po příletu. Nelze jinak, nežli vyslovit poděkování všem Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na těchto poskytnutých službách a popřát Vám mnoho dalších spokojených klientů, jejichž počet se i já budu snažit zvyšovat propagací Vašeho parkoviště u svých známých.

  S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

  Jaroslav Šimon

 • Jan Sklepník

  Dobrý den,

  chtěl bych Vám touto cestou poděkovat a vyjádřit naprostou spokojenost.

  Využil jsem Vašich služeb již několikrát ,,i dlouhodobě dva měsíce" vždy jsem byl naprosto spokojen jak s přístupem, ochotou, tak i cenou za Vaše služby.Rád doporučím parkování u Vás známým i všem, kteří hledají vzorné služby.

  Přeji Vám hodně spokojených zákazníků

  s pozdravem

  Jan Sklepník

 • Rechkovi

  Dobrý den.

  S vašimi službami jsme byli naprosto spokojeni.Jak při příjezdu,tak i odjezdu/po 24.hod./Prostě to nemělo chybu,jak říká dnešní mládež.Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem.Pokud poletíme na dovolenou příští rok,budu opět parkovat u vás.

  S pozdravem 

  Rechkovi

 • Olga Bočanová

  S parkováním na R7 jsem byla maximálně spokojena. Výborná domluva, moc milí lidé. Určitě využijeme znovu. 

 • Čadková

  Dobrý den,

  parkovali jsme u Vás již potřetí a jako vždy jsme byli maximálně spokojení.

  Jste takoví "rodinní", milí a navíc i levní. Všem známým Vás doporučujeme.

  Držíme palce, aby se Vám dařilo i nadále, protože pevně věřím, že spokojení snad musí být všichni Vaši zákazníci. Podle nás vše funguje jak má a zlepšovat vlastně není co.

  Mějte se hezky

  Čadková