Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Jan Sklepník

  Dobrý den,

  chtěl bych Vám touto cestou poděkovat a vyjádřit naprostou spokojenost.

  Využil jsem Vašich služeb již několikrát ,,i dlouhodobě dva měsíce" vždy jsem byl naprosto spokojen jak s přístupem, ochotou, tak i cenou za Vaše služby.Rád doporučím parkování u Vás známým i všem, kteří hledají vzorné služby.

  Přeji Vám hodně spokojených zákazníků

  s pozdravem

  Jan Sklepník

 • Milan Helešic

  Parkování na profesionální úrovni, velmi ochotný majitel, po příjezdu z dovolené v mrazu jsme využili startovací zařízení. Příště opět naviděnou.

  Pozdrav ze Zlína a poděkování.

  Milan Helešic

 • Ing. Vladimír Brůna

  Dobrý den,

  děkuji za vaše bezchybné služby. Vše bylo jak má, v pátek jsem čekal pár minut :-).

  S pozdravem

  Vladimír Brůna

  Český egyptologický ústav v Praze

 • Peteříkovi

  Dobrý den,

  objevili jsme Vás náhodou před 7 lety a parkujeme u Vás pravidelně vždy minimálně jednou ročně při letní dovolené a vždy jsme byli maximálně spokojeni a  už jsme naučili jezdit k Vám i naše známé.

  Takže děkujeme spíše my, protože spolehlivost a ochota začíná v této republice pomalu mizet.

  Peteříkovi

 • M. Mikulkova

  Vazeni,

  s vami poskytovanymi sluzbami jsme byli velmi spokojeni. Vse fungovalo tak, jak bylo dojednano a inzerovano na vasem webu. Nemame nejmensi pripominky a vasich sluzeb budeme vyuzivat i v budoucnu, jelikoz cestujeme casto. Dekujeme mnohokrat za poskytovani konkurence k letistnimu parkovani. Jsme velmi radi, ze jsme vas nasli. M. Mikulkova

 • Lenka Holková

  Dobrý den paní Glozová,

  chtěla bych poděkovat za vaše služby byla jsem velice spokojená. Už jsem vaše služby využila několikrát a vždy k úplné spokojenosti. 

  Je na vás absolutní spolehnutí a jste velice ochotní a milí. Určitě vašich služeb budu využívat dál a také vás dál doporučuji. 

  Přeji Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků. 

  Děkuji a s pozdravem 

  Lenka Holková

 • Máchovi

  Dobrý den paní Glozová,

  Vaše služby jsou absolutně bez chyby a Váš manžel je velice sympatický chlap.

  Jakmile někam s manželkou opět poletíme, nebudeme váhat ani chvíli a využijeme opět Vašeho parkoviště.

  Přeji Vám hezký den.

  S pozdravem z Brna.

  Máchovi

 • R. Červený

  Dobrý den,

  byli jsme s Vašimi službami maximálně spokojeni, vše proběhlo bez problémů, Váš personál byl velice ochotný a přátelský a i nadále budeme využívat Vašich služeb v případě dalších zahraničních cest. Určitě Vás doporučíme i pro přátelé, kteří se budou chystat na dovolenou do ciziny.

  Děkujeme, ať se Vám daří !

  S pozdravem

  R. Červený

  Klatovy