Doplňkové služby našeho parkoviště u letiště

Kromě bezpečného parkování u letiště Praha vám rádi pomůžeme i s dalšími potřebami - třeba s nastartováním auta nebo ubytováním před nebo po cestě z dovolené.


Doprava na letiště


Doprava na Letiště Václava Havla v Praze a zpět ZDARMA

Jsme parkování u letiště s licencí pro přepravu osob. Dovezeme vás na Letiště Václava Havla Praha přímo k terminálu a zpět zdarma. Naše klienty vozíme klimatizovanými vozy Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy a Ford Transit. Dětské autosedačky jsou u nás samozřejmostí.


Doplňkové služby parkování

Startovací zařízení

Vašemu autu se u nás líbí natolik, že se nechce rozjet? I na to jsme mysleli. Můžete při parkování na našem parkovišti za poplatek 200 Kč využít startovací zařízení.


Ubytování u Letiště Praha - Makotřasy

Ubytování u Letiště Praha

Nově také nabízíme stylové ubytování, pro Vaše pohodlí před cestou. Je jen pár kroků od našeho parkoviště a 5. minut jízdy na letiště V. Havla v Praze. Více na stránce Ubytování Vaše nárokyReklamace zrušeného letu nebo třeba špatného hotelu

Ve spolupráci se službou VašeNároky.cz snadno vyřešíme reklamaci vašeho nepovedeného nebo problémového zájezdu. Přečtěte si více informací nebo rovnou zadejte svůj případ zdarma  k posouzení.


Rezervace ikonaRezervujte si u nás parkování
Nechcete využít žádnou doplňkovou službu? Pak můžete v klidu pokračovat na rezervaci parkování a těšíme se na viděnou.