Rezervace parkování u letiště Praha Ruzyně

Rezervujte si online bez obav parkování pro vaši dovolenou, parkovné se neplatí předem a dá se zrušit bez storno poplatku, případně také můžete změnit termín parkování.

Vyplněním všech údajů včetně čísla letu při příletu a názvu letiště (ze kterého přiletíte zpět do Prahy) urychlíte své odbavení u nás na parkovišti. Pokud ještě tyto informace nemáte, připravte si prosím vouchery s informacemi o letu od Vaší cestovní kanceláře. Případně poradíme a najdeme spolu po příjezdu na parkoviště.

Děkujeme a těšíme se na viděnou :)

NOVÉ - Přes rezervační formulář níže si také můžete objednat ubytování u našeho parkoviště - stačí jednoduše napsat do políčka Poznámka den, počet osob a číslo pokoje. Pokud si chcete objednat pouze ubytování, tak pište prosím na  nebo volejte na 737 854 582.

Vaši rezervaci Vám potvrdíme. Vždy odpovíme e-mailem ano/ne dle obsazenosti parkoviště. Pokud byste nedostali odpověď, podívejte se prosím do spamu anebo volejte na telefon: 737 854 582, podíváme se, kde je zádrhel...


Datum a čas rezervace
 
Kontaktní údaje
Ochrana proti spamu:
Opište kontrolní text z obrázku. Jestliže nemůžete text přečíst, změňte jej

Vyplňte prosím všechna pole označená *

Prohlašujeme, že osobní údaje, které vyplníte v rezervačním formuláři na webu www.parkovanir7.cz, použijeme pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Vždy odpovíme ano/ne dle obsazenosti parkoviště. Pokud vám potvrzení nedorazí, stala se někde chyba. Zkuste se podívat i do spamu. Když potvrzení nenajdete, prosím volejte na tel.: 737 854 582, děkujeme.