Rezervace parkování u letiště Praha Ruzyně

Rezervujte si online bez obav parkování pro vaši dovolenou, parkovné se neplatí předem a dá se zrušit bez storno poplatku, případně také můžete změnit termín parkování.

Vyplněním všech údajů včetně čísla letu při příletu a názvu letiště (ze kterého přiletíte zpět do Prahy) urychlíte své odbavení u nás na parkovišti. Pokud ještě tyto informace nemáte, připravte si prosím vouchery s informacemi o letu od Vaší cestovní kanceláře. Případně poradíme a najdeme spolu po příjezdu na parkoviště.

Děkujeme a těšíme se na viděnou :)

NOVÉ - Přes rezervační formulář níže si také můžete objednat ubytování u našeho parkoviště - stačí jednoduše napsat do políčka Poznámka den, počet osob a číslo pokoje. Pokud si chcete objednat pouze ubytování, tak pište prosím na  nebo volejte na 737 854 582.

Vaši rezervaci Vám potvrdíme. Nedostali jste odpověď? Podívejte se do spamu anebo volejte na telefon: 737 854 582, podíváme, kde je zádrhel...


Datum a čas rezervace
 
Kontaktní údaje
Ochrana proti spamu:
Opište kontrolní text z obrázku. Jestliže nemůžete text přečíst, změňte jej

Vyplňte prosím všechna pole označená *

Prohlašujeme, že osobní údaje, které vyplníte v rezervačním formuláři na webu www.parkovanir7.cz, použijeme pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Pokud vám potvrzení nedorazí, stala se někde chyba. Zkuste se podívat i do spamu. Když potvrzení nenajdete, prosím volejte na tel.: 737 854 582, děkujeme.