Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Manželé B., Plzeň

  Vážení Glozovi,
  děkujeme za skvělé služby. Určitě je příště opět využijeme. 

 • Havelkovi, Ostrava

  Parkovali jsme v prosinci, když jsme letěli na dovolenou do Egypta. Přijeli jsme o půl hodiny dřív, než jsme byli objednáni. Pán bydlí hned vedle a tak jsme nemuseli čekat a rovnou jsme přesedli do tranzita a jeli na letiště. Vysadili nás přímo u odbavovací haly. Při návratu, po odbavení jsme zavolali a během pár minut už pro nás přijeli. Ani jsme si nestačili zakouřit :-). Přijedem znovu a doporučíme známým.

  Havelkovi, Ostrava

 • Jiří K., Jirkov

  Takto si představuji podnikání ve službách. Několikrát vyzkoušeno, jednou dokonce i se startovacím zařízením, vždy připraveno ;-). Nezbývá než tento profesionální a osobní přístup vřele doporučit a také popřát mnoho spokojených zákazníků. Rád se budu vracet.

 • M. K.

  Dobrý den, koncem června jsme využili Vaši službu parkování a musím Vám hrozně moc moc poděkovat za velmi perfektní službu, velmi milou komunikaci s Vámi i Vaši paní, která nás na letišti vyzvedávala. Jste hrozně moc hodní, ochotní a moc rádi Vaše služby opět využijeme.
   
  S pozdravem
  M. K. 

 • H+M+M Tábor

  Letos v létě jsme poprvé využili služeb firmy "Pakování R7" a byli jsme více než spokojeni! Majitelé byli milí, ochotní! Paní Glozová nás upozorňovala, že se občas stane, že někdo něco zapomene a už není čas se vracet, abychom si raději ještě zkontrolovali své věci. Přesto jsem zapomněla v autě antibiotika (odlétali jsme na dovolenou s mou začínající angínou), zjistila jsem to téměř před branami letiště. Přesto paní Glozová neváhala (ještě nějaký čas do odletu zbýval) a zavezla nás okamžitě zpět k našemu vozu. Díky rodinnému přístupu a ochotě (navzdory nočním hodinám) paní Glozové jsem odlétala na dovolenou se svými léky a pobyt u moře si řádně užila ve zdraví se svou rodinou! Proto vřele doporučuji a chválím kudy chodím. Příští rok už nebudeme muset hledat, kde své auto necháme:-) 

  Ještě jednou mnohokrát děkujeme!!!