Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Zd. Jiroušková

  Dobrý den paní Glozová,

  ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za prokázané služby. Parkování perfektní, služby pana řidiče rovněž.

  Dovolenou jsem si užila i proto, že jsem neměla starost, co bude s autíčkem až se vrátím.

  Přeji Vám hodně štěstí v podnikání a v příštím roce na shledanou.

  Zd. Jiroušková

 • Mgr. Lenka Nádvorníková, Ph.D., Liberec

  Dobrý den,
  dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby, pomoc s předáním "nedoručitelné zásilky:-)" a velkou profesionalitu. Vaše služby jsou zcela určitě nadprůměrné (včetně pojištění vozu) a dělat by jste je vlastně ani nemuseli.

  Jsme  velmi spokojeni a všem budeme toto Parkování R7 v případě cestování z letiště V. Havla doporučovat.

  Ještě jednou velké díky.

 • L. Kudláčová a Š. Cais

  Parkování a veškeré další služby zde byly vždy naprosto bez problémů. Glozovi i jejich zaměstnanci nám vždy vycházejí vstříc, jednají férově a jsou spolehliví a ochotní. S "Parkováním R7" máme výborné zkušenosti, můžeme tedy vřele doporučit a budeme jej využívat i nadále. 

  L. Kudláčová a Š. Cais

 • Korandová Petra a Tereza

  Dobrý den, 

  chtěly bychom moc poděkovat za "pohlídání" auta po dobu našeho pobytu v cizině. Po dobu, kdy jsme nebyli u auta, jsme nemuseli mít strach, co se s ním děje. Na 100% doporučujeme toto parkování. Komunikace rychlá, spolehlivá, změna příjezdu na parkoviště nebyl problém. Všichni velmi komunikativní, ohleduplní a nikde se nenaskytl ani nejmenší problém. Při dalším odletu do teplých krajin bez přemýšlení využijeme určitě služeb ParkováníR7. 

  Korandová Petra a Tereza

 • Roman Vaňousek

  Dobrý den,

  vše bylo naprosto v pořádku a bez chyb. Proto jsme Vaší službu využili opakovaně a to v roce 2014 a 2016. Vše platilo přesně jak bylo dohodnuto. A auto při předaní v naprostém pořádku. Oceňuji " rodinou " atmosféru při osobním i tel. kontaktu. Děkuji 

  Roman Vaňousek

 • V. Pavlová

  Dobrý den, 

  s Vašimi službami jsem byla velmi spokojena. Komunikace perfektní, dohoda o poskytnutí Vašich služeb platila na 100%.

  Zároveň jste mi vyšli vstříc při změně termínu vyzvednutí vozidla z Vašeho parkoviště, za což ještě jednou velmi děkuji.

  Určitě se na Vás při další cestě do zahraničí  a potřebě zaparkovat auto znovu obrátím.

  Děkuji Vám za Vaše perfektní služby a ochotu ve všech směrech.

  V. Pavlová.

 • Dagmar Kafková

  Dobrý den,

  s parkováním u Vás jsme byli velmi spokojeni. Využili jsme Vaše služby již po několikáté a vždy bylo vše v naprostém pořádku,

  Parkování u Vás doporučujeme i našim známým.

  S pozdravem

  Dagmar Kafková

 • Mareček Pavel Brno

  Dobrý den,

  děkuji za Váš servis s parkováním. Info na Vaše parkoviště jsem viděl na serveru "hedvábnástezka", kde Vás chválili. Neváhal jsem a využil Vaše služby také. V žádném případě jsem neprohloupil, ba naopak. Byli jsme s přítelkyní nadmíru spokojeni s cenou, odvozem na letiště i pozdním ranním odvozem zpět k autu po příletu v jednu hodinu ráno. Takový servis se jen tak nevidí.

  Ještě jednou děkuji za Vaše služby, jistě je brzy opět využiji a samozřejmě Vás budu doporučovat.

  Přeji hezký zbytek dne
  Mareček Pavel
  Brno