Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Ing. Dana Rousová

  Dobrý den,

  byli jsme se službou Parkování R7 velmi spokojeni, byli jsme celou dovolenou klidní, že naše auto je pod dohledem na „krásném“ parkovišti. Příjezd i odjezd byl v naprostém pořádku, služby profesionální a jak paní Glozová, tak pan Gloza jsou velice příjemní.

  Příště je určitě použiji znovu a již jsem tuto firmu doporučila dalšímu zájemci.

  S pozdravem,

  Ing. Dana Rousová

 • M. Ch. - BMW

  Dobrý večer Glozovi, díky vám (myslím tím oba dva manžele) a vašim osvědčeným startovacím kabelům jsem se dostala v pořádku domů i s mojí 2-letou dcerkou. Ještě jednou moc děkujeme za vstřícnost, spolehlivost a ochotu. Ať se vám do budoucna daří a přeji vám mnoho spokojených klientů a hlavně sil do dalších let. Při představě vašeho 24hod provozu je budete jistě potřebovat.

  S pozdravem
  M. Ch. - BMW

 • Zd. Jiroušková

  Spolupráce s Vámi je radost a to se dnes tak často nevidí. Moc Vám přeji, ať se daří a spoustu spokojených klientů jako jsem já. 

   Vaše práce má určitě smysl. 

  Děkuji, Zd. Jiroušková

 • Josef Rozprým

  Paní Glozová,

  s Vašimi službami jsem byl spokojen. Musím Vás pochválit za Vaši reakci na to, že jsme zavolali pro odvoz ještě před tím, než jsme měli v ruce poslední zavazadlo a Vy jste musela čekat, vyjet z letiště a znovu přijet na nové zavolání. Ještě jednou se Vám za to omlouvám a děkuji za Vaše profesionální služby a reakce. Příště Vaše služby opět využijeme.

  S pozdravem

  Josef Rozprým

 • Zd. Jiroušková

  Dobrý den paní Glozová,

  ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za prokázané služby. Parkování perfektní, služby pana řidiče rovněž.

  Dovolenou jsem si užila i proto, že jsem neměla starost, co bude s autíčkem až se vrátím.

  Přeji Vám hodně štěstí v podnikání a v příštím roce na shledanou.

  Zd. Jiroušková

 • Mgr. Lenka Nádvorníková, Ph.D., Liberec

  Dobrý den,
  dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby, pomoc s předáním "nedoručitelné zásilky:-)" a velkou profesionalitu. Vaše služby jsou zcela určitě nadprůměrné (včetně pojištění vozu) a dělat by jste je vlastně ani nemuseli.

  Jsme  velmi spokojeni a všem budeme toto Parkování R7 v případě cestování z letiště V. Havla doporučovat.

  Ještě jednou velké díky.

 • L. Kudláčová a Š. Cais

  Parkování a veškeré další služby zde byly vždy naprosto bez problémů. Glozovi i jejich zaměstnanci nám vždy vycházejí vstříc, jednají férově a jsou spolehliví a ochotní. S "Parkováním R7" máme výborné zkušenosti, můžeme tedy vřele doporučit a budeme jej využívat i nadále. 

  L. Kudláčová a Š. Cais

 • Korandová Petra a Tereza

  Dobrý den, 

  chtěly bychom moc poděkovat za "pohlídání" auta po dobu našeho pobytu v cizině. Po dobu, kdy jsme nebyli u auta, jsme nemuseli mít strach, co se s ním děje. Na 100% doporučujeme toto parkování. Komunikace rychlá, spolehlivá, změna příjezdu na parkoviště nebyl problém. Všichni velmi komunikativní, ohleduplní a nikde se nenaskytl ani nejmenší problém. Při dalším odletu do teplých krajin bez přemýšlení využijeme určitě služeb ParkováníR7. 

  Korandová Petra a Tereza