Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Jiří Suchý

  Paní Glozová,

  vše proběhlo k naši maximální spokojenosti.  Jak co se týče parkování a s tím spojeného odvozu na letiště a po návratu odvoz z letiště k autu. Vše bez zbytečného čekání. Vezl nás sympatický řidič zralého věku :-), který  nás s humorem jemu vlastním bavil celou cestu z letiště k našemu autu.

  Ubytování se nám velmi líbilo. Letěli jsme do Francie a protože pokoje a doplňky domku byly laděny „ala provance“ , naladilo nás to příjemně na dovolenou.

  Ještě jednou děkujeme a příště určitě využijeme Vašich služeb.

 • Jiří Nezval

  Dobrý den paní Glozová,

  s Vašimi službami  jsme byl spokojen na 100%, díky za Váš vstřícný přístup z hlediska nečekaného testování před odletem z čehož pramenila nejistota odletu.

  Nemám Vám cokoliv vytknout, jen chválu za Vaše služby.

  Určitě Vás vždy využiju, kdykoliv to budu potřebovat.

  Ještě jednou díky a držte se.

  S přátelským pozdravem

  Jiří Nezval

 • Lucie Prousková

  Dobrý den,

  všechno proběhlo perfektně, rychlá komunikace, čas čekání téměř žádný, to vědomí, že se o parkování nemusím strachovat a transport na a z letiště je spolehlivě zařízen, bylo při tom cestování obrovské ulehčení.

  Mockrát děkuji a ráda Vašich služeb opět využiju!

  Lucie Prousková

 • Jaroslav Šimon

  Vážení,

  dovolte abych Vám ještě jedenkráte poděkoval za možnost využití parkování vozidla v blízkosti letiště Praha. Od prvního telefonického kontaktu s Vaší společností bylo zřejmé, že se jedná o velmi seriosní přístup a jednání, s vysvětlením podmínek, příjezdu i ceny za poskytnutou službu. Převzetí vozidla před odletem i po příletu bylo naprosto v pořádku, stejně jako přeprava k odletu i po příletu. Nelze jinak, nežli vyslovit poděkování všem Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na těchto poskytnutých službách a popřát Vám mnoho dalších spokojených klientů, jejichž počet se i já budu snažit zvyšovat propagací Vašeho parkoviště u svých známých.

  S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

  Jaroslav Šimon

 • Ing. Vladimír Brůna

  Dobrý den,

  děkuji za vaše bezchybné služby. Vše bylo jak má, v pátek jsem čekal pár minut :-).

  S pozdravem

  Vladimír Brůna

  Český egyptologický ústav v Praze

 • Olga Bočanová

  S parkováním na R7 jsem byla maximálně spokojena. Výborná domluva, moc milí lidé. Určitě využijeme znovu. 

 • M.Regner

  Dobrý den.

  Služba proběhla k naší úplné spokojenosti, jak při příjezdu a zaparkování, tak i při odjezdu. Téměř vůbec jsme nečekali a to ani při zaparkování, ani při vyzvednutí. Na naše volání se vždy někdo ozval, prostě to, co jsme si objednali, fungovalo.

  Děkujeme a příště vás znovu využijeme.

  M.Regner

 • Jana Růžičková

  Děkujeme za Vaše úžasné služby, byli jsme moc spokojeni, není co zlepšovat. Odvoz na letiště i z letiště proběhl během pár minut, taktéž i "papírování" při příjezdu a zaparkování auta.

   Budeme Vás všude v okolí doporučovat a určitě Vašich služeb využijeme znovu.

   Jana Růžičková