Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Valárikovi

  Dobrý den, chtěli jsme Vám s manželem poděkovat za úžasné služby. Zpočátku trošku obavy, ale první dojem před přesunem na letiště a odletem na dovolenou super. Po příletu z dovolené se nám nepodařilo nastartovat, slabá baterie. Během 10 minut přijel velice ochotný zaměstnanec a na potřetí jsme nastartovali přes startovací zařízení.  I samotná komunikace mezi Vašimi zaměstnanci je na profesionální úrovni. S takovou ochotou jsme se již dlouho nesetkali a budeme doporučovat i svým známým. Ještě jednou děkujeme a přejeme stále spoustu spokojených zákazníků.  

 • Vašíčkovi

  Dobrý den.

  S parkováním jsme byli maximálně spokojeni. 

  S majiteli je výborná domluva a vše proběhlo naprosto hladce. 

  Až příště opět někam poletíme, určitě se na vás zase obrátíme.

  Vašíčkovi

 • Rechkovi

  Dobrý den.

  S vašimi službami jsme byli naprosto spokojeni.Jak při příjezdu,tak i odjezdu/po 24.hod./Prostě to nemělo chybu,jak říká dnešní mládež.Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem.Pokud poletíme na dovolenou příští rok,budu opět parkovat u vás.

  S pozdravem 

  Rechkovi

 • Jaroslav Šimon

  Vážení,

  dovolte abych Vám ještě jedenkráte poděkoval za možnost využití parkování vozidla v blízkosti letiště Praha. Od prvního telefonického kontaktu s Vaší společností bylo zřejmé, že se jedná o velmi seriosní přístup a jednání, s vysvětlením podmínek, příjezdu i ceny za poskytnutou službu. Převzetí vozidla před odletem i po příletu bylo naprosto v pořádku, stejně jako přeprava k odletu i po příletu. Nelze jinak, nežli vyslovit poděkování všem Vašim pracovníkům, kteří se podíleli na těchto poskytnutých službách a popřát Vám mnoho dalších spokojených klientů, jejichž počet se i já budu snažit zvyšovat propagací Vašeho parkoviště u svých známých.

  S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

  Jaroslav Šimon

 • Jana Růžičková

  Děkujeme za Vaše úžasné služby, byli jsme moc spokojeni, není co zlepšovat. Odvoz na letiště i z letiště proběhl během pár minut, taktéž i "papírování" při příjezdu a zaparkování auta.

   Budeme Vás všude v okolí doporučovat a určitě Vašich služeb využijeme znovu.

   Jana Růžičková

 • Olga Bočanová

  S parkováním na R7 jsem byla maximálně spokojena. Výborná domluva, moc milí lidé. Určitě využijeme znovu. 

 • M.Regner

  Dobrý den.

  Služba proběhla k naší úplné spokojenosti, jak při příjezdu a zaparkování, tak i při odjezdu. Téměř vůbec jsme nečekali a to ani při zaparkování, ani při vyzvednutí. Na naše volání se vždy někdo ozval, prostě to, co jsme si objednali, fungovalo.

  Děkujeme a příště vás znovu využijeme.

  M.Regner

 • Igor H.

  Zdravím,

  ok, přiznám se, že jsem měl zpočátku trochu obavy hlavně z přesunů na letiště a zpět. Ale to se ukázalo jako zcela bezpředmětné.

  Domnívám se, že jsem na kvalitu poskytovaných služeb docela náročný, ale fungování Vaší firmy mne velmi mile překvapilo - vše bylo dle představ a naprosto v pořádku, včetně příjemného chování řidičů - vyřidte jim mé poděkování prosím.

  Prostě cena/výkon naprosto super, určitě bych tuto službu všem doporučil, ale neudělám to, abych u Vás ještě příště našel místo :-)

  Hodně štěstí do dalšího podnikání!

  S pozdravem,

  Igor H.