Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • P.Kirsch

  Dobrý  den,

  Vaše  parkoviště  jsme již využili několikrát, vždy, kdy jedeme na zahraniční  dovolenou. Se službami  i cenou jsme spokojeni. 

  P.Kirsch

 • Dana Rédlová – Mariánské Lázně

  Vaše služby „Parkování R7 Makotřasy“  jsou velice kvalitní, již jsme jich využili 3x a vždy bylo vše perfektní. Není co vytknout  :-). I v budoucnu budeme určitě parkovat pouze u Vás a také Vás doporučovat, děkujeme Vám. Dana Rédlová – Mariánské Lázně

 • Rechka

  Dobrý den.S vašimi službami jsem byl naprosto spokojen.Jak při příjezdu, tak i odjezdu /po 24.hod./Prostě to nemělo chybu, jak říkají dnešní mladí.

  Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem. Pokud příští rok poletíme na dovolenou, budu parkovat zase u vás/Parkování R7/-Makotřasy.

  S Pozdravem Rechka

 • Michala Patloková

  Dobrý den paní Glozová, 

  vaše parkoviště mi bylo doporučeno známým, který u Vás pravidelně při cestách parkuje. Sama mohu hodnotit Vaše služby, prostředí parkoviště a  spolehlivost na jedničku. Byli jsme velmi spokojeni a určitě využijeme i příště jedině Vaše služby. 

  Velmi děkuji taktéž za celkové příjemné chování a lidský přístup z Vaší strany. 

  Děkuji a přeji hodně úspěchu v dalším podnikání. 

  Těším se na další shledání :). 

  Michala Patloková 

 • Ing. Dana Rousová

  Dobrý den,

  byli jsme se službou Parkování R7 velmi spokojeni, byli jsme celou dovolenou klidní, že naše auto je pod dohledem na „krásném“ parkovišti. Příjezd i odjezd byl v naprostém pořádku, služby profesionální a jak paní Glozová, tak pan Gloza jsou velice příjemní.

  Příště je určitě použiji znovu a již jsem tuto firmu doporučila dalšímu zájemci.

  S pozdravem,

  Ing. Dana Rousová

 • M. Ch. - BMW

  Dobrý večer Glozovi, díky vám (myslím tím oba dva manžele) a vašim osvědčeným startovacím kabelům jsem se dostala v pořádku domů i s mojí 2-letou dcerkou. Ještě jednou moc děkujeme za vstřícnost, spolehlivost a ochotu. Ať se vám do budoucna daří a přeji vám mnoho spokojených klientů a hlavně sil do dalších let. Při představě vašeho 24hod provozu je budete jistě potřebovat.

  S pozdravem
  M. Ch. - BMW

 • Zd. Jiroušková

  Spolupráce s Vámi je radost a to se dnes tak často nevidí. Moc Vám přeji, ať se daří a spoustu spokojených klientů jako jsem já. 

   Vaše práce má určitě smysl. 

  Děkuji, Zd. Jiroušková

 • Josef Rozprým

  Paní Glozová,

  s Vašimi službami jsem byl spokojen. Musím Vás pochválit za Vaši reakci na to, že jsme zavolali pro odvoz ještě před tím, než jsme měli v ruce poslední zavazadlo a Vy jste musela čekat, vyjet z letiště a znovu přijet na nové zavolání. Ještě jednou se Vám za to omlouvám a děkuji za Vaše profesionální služby a reakce. Příště Vaše služby opět využijeme.

  S pozdravem

  Josef Rozprým