Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Ing. Vladimír Mikan

  I při našem opakovaném použití parkování R 7 bylo vše v naprostém pořádku.
  Zvláštní poděkování za zakrytí otevřeného okna, které jsem zapomněl zavřít
  při zaparkování.
  Ať se vám daří, takhle mají vypadat služby i podnikání.
   
  Ing. Vladimír Mikan

 • Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

  Dobrý den, děkujeme při parkování u Vás bylo vše v pořádku, s Vaší službou jsme byli spokojeni.Pokud pojedeme příští rok na dovolenou určitě Vaše služby využijeme.

  Zdravíme a přejeme hezký den 

  Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

 • J. M.+ Š. Kyjov

  Dobrý den R7mičko,
  děkujeme vám za skvělou službu a vaši péči. Včil už budem jezdit jen k vám.

 • Kamila Pušová

  Dobrý den,

  byli jsme velmi spokojeni, obsluha byla vstřícná, vše proběhlo k naší spokojenosti.

  Hlavně jsme ocenili služby při návratu, letadlo mělo zpoždění 2 hodiny, takže jsme přiletěli kolem 2.hodiny v noci, Váš zaměstnanec už na nás čekal a byl velmi ochotný, to potěší, když je člověk utahaný z cesty.

  Moc děkujeme, určitě budeme doporučovat.

  Kamila Pušová


 • P.Kirsch

  Dobrý  den,

  Vaše  parkoviště  jsme již využili několikrát, vždy, kdy jedeme na zahraniční  dovolenou. Se službami  i cenou jsme spokojeni. 

  P.Kirsch

 • Dana Rédlová – Mariánské Lázně

  Vaše služby „Parkování R7 Makotřasy“  jsou velice kvalitní, již jsme jich využili 3x a vždy bylo vše perfektní. Není co vytknout  :-). I v budoucnu budeme určitě parkovat pouze u Vás a také Vás doporučovat, děkujeme Vám. Dana Rédlová – Mariánské Lázně

 • Rechka

  Dobrý den.S vašimi službami jsem byl naprosto spokojen.Jak při příjezdu, tak i odjezdu /po 24.hod./Prostě to nemělo chybu, jak říkají dnešní mladí.

  Rád doporučím vaše parkoviště dalším lidem. Pokud příští rok poletíme na dovolenou, budu parkovat zase u vás/Parkování R7/-Makotřasy.

  S Pozdravem Rechka

 • Michala Patloková

  Dobrý den paní Glozová, 

  vaše parkoviště mi bylo doporučeno známým, který u Vás pravidelně při cestách parkuje. Sama mohu hodnotit Vaše služby, prostředí parkoviště a  spolehlivost na jedničku. Byli jsme velmi spokojeni a určitě využijeme i příště jedině Vaše služby. 

  Velmi děkuji taktéž za celkové příjemné chování a lidský přístup z Vaší strany. 

  Děkuji a přeji hodně úspěchu v dalším podnikání. 

  Těším se na další shledání :). 

  Michala Patloková