Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Lenka Holková

  Dobrý den paní Glozová,

  chtěla bych poděkovat za vaše služby byla jsem velice spokojená. Už jsem vaše služby využila několikrát a vždy k úplné spokojenosti. 

  Je na vás absolutní spolehnutí a jste velice ochotní a milí. Určitě vašich služeb budu využívat dál a také vás dál doporučuji. 

  Přeji Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků. 

  Děkuji a s pozdravem 

  Lenka Holková

 • Máchovi

  Dobrý den paní Glozová,

  Vaše služby jsou absolutně bez chyby a Váš manžel je velice sympatický chlap.

  Jakmile někam s manželkou opět poletíme, nebudeme váhat ani chvíli a využijeme opět Vašeho parkoviště.

  Přeji Vám hezký den.

  S pozdravem z Brna.

  Máchovi

 • R. Červený

  Dobrý den,

  byli jsme s Vašimi službami maximálně spokojeni, vše proběhlo bez problémů, Váš personál byl velice ochotný a přátelský a i nadále budeme využívat Vašich služeb v případě dalších zahraničních cest. Určitě Vás doporučíme i pro přátelé, kteří se budou chystat na dovolenou do ciziny.

  Děkujeme, ať se Vám daří !

  S pozdravem

  R. Červený

  Klatovy

 • Valárikovi

  Dobrý den, chtěli jsme Vám s manželem poděkovat za úžasné služby. Zpočátku trošku obavy, ale první dojem před přesunem na letiště a odletem na dovolenou super. Po příletu z dovolené se nám nepodařilo nastartovat, slabá baterie. Během 10 minut přijel velice ochotný zaměstnanec a na potřetí jsme nastartovali přes startovací zařízení.  I samotná komunikace mezi Vašimi zaměstnanci je na profesionální úrovni. S takovou ochotou jsme se již dlouho nesetkali a budeme doporučovat i svým známým. Ještě jednou děkujeme a přejeme stále spoustu spokojených zákazníků.  

 • Igor H.

  Zdravím,

  ok, přiznám se, že jsem měl zpočátku trochu obavy hlavně z přesunů na letiště a zpět. Ale to se ukázalo jako zcela bezpředmětné.

  Domnívám se, že jsem na kvalitu poskytovaných služeb docela náročný, ale fungování Vaší firmy mne velmi mile překvapilo - vše bylo dle představ a naprosto v pořádku, včetně příjemného chování řidičů - vyřidte jim mé poděkování prosím.

  Prostě cena/výkon naprosto super, určitě bych tuto službu všem doporučil, ale neudělám to, abych u Vás ještě příště našel místo :-)

  Hodně štěstí do dalšího podnikání!

  S pozdravem,

  Igor H.

 • Lucie Kratochvílova

  Dobry den,

  byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni, a proto urcite Vase sluzby využijeme i priste.

  Mejte se krasne

  s pozdrave Lucie Kratochvílova

 • Petr Malíček

  Dobrý den paní Glozová,

  Díky za váš e-mail. I my děkujeme za bezpečný dovoz a odvoz z letiště a za hlídání auta. 

  Není moc co hodnotit - jste prostě perfektní. Nikdy jsme takovou službu nevyužili, ale už víme, že je to jednoznačně nejlepší způsob, jak dorazit na / z letiště, alespoň pro lidi, kteří na daném letišti nikdy nebyli.

  S Vámi i manželem jsme si příjemně povykládali, zvláště při příletu, kdy už jsme byli cca 26 hodin na cestě, to pomohlo nám i manželovi, abychom společně vydrželi a někde neusnuli. Manžel nám navíc poradil, jak se vyhnout koloně u letiště a nasměroval nás na silnici z Karlových Varů.

  Ještě jednou díky a někdy zase na shledanou.

  Petr Malíček

 • Alžběta Nováková

  Vážení,

  ještě jednou děkuji za velmi kvalitní služby na vašem parkovišti. Parkoviště jsem využila již několikrát při cestách do zahraničí. Služby a přeprava na letiště a z letiště je vždy na velmi dobré úrovni  a příjemné komunikaci. V neděli 30. 10. 2016 jsem se vracela z dovolené a na letišti v Egyptě jsem obdržela SMS od pana Ing. S. Gloze, že mám poruchu na kole auta. Ve 23,00 hodin se pro mě dostavil autem na letiště, zavezl na parkoviště, kde už měl odmontované porouchané kolo a ochotně mně namontoval rezervní kolo. Vše proběhlo v klidu a s ochotou, ještě jednou děkuji za to,  že jsem se v noci mohla po  příletu dopravit domů.

   Přeji mnoho osobních a pracovních úspěchů.

   Alžběta Nováková