Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Petr Malíček

  Dobrý den paní Glozová,

  Díky za váš e-mail. I my děkujeme za bezpečný dovoz a odvoz z letiště a za hlídání auta. 

  Není moc co hodnotit - jste prostě perfektní. Nikdy jsme takovou službu nevyužili, ale už víme, že je to jednoznačně nejlepší způsob, jak dorazit na / z letiště, alespoň pro lidi, kteří na daném letišti nikdy nebyli.

  S Vámi i manželem jsme si příjemně povykládali, zvláště při příletu, kdy už jsme byli cca 26 hodin na cestě, to pomohlo nám i manželovi, abychom společně vydrželi a někde neusnuli. Manžel nám navíc poradil, jak se vyhnout koloně u letiště a nasměroval nás na silnici z Karlových Varů.

  Ještě jednou díky a někdy zase na shledanou.

  Petr Malíček

 • Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

  Dobrý den, děkujeme při parkování u Vás bylo vše v pořádku, s Vaší službou jsme byli spokojeni.Pokud pojedeme příští rok na dovolenou určitě Vaše služby využijeme.

  Zdravíme a přejeme hezký den 

  Holečkovi a Dolejšovi ze Žatce

 • J. M.+ Š. Kyjov

  Dobrý den R7mičko,
  děkujeme vám za skvělou službu a vaši péči. Včil už budem jezdit jen k vám.

 • Lucie Kratochvílova

  Dobry den,

  byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni, a proto urcite Vase sluzby využijeme i priste.

  Mejte se krasne

  s pozdrave Lucie Kratochvílova

 • Čadková

  Dobrý den,

  parkovali jsme u Vás již potřetí a jako vždy jsme byli maximálně spokojení.

  Jste takoví "rodinní", milí a navíc i levní. Všem známým Vás doporučujeme.

  Držíme palce, aby se Vám dařilo i nadále, protože pevně věřím, že spokojení snad musí být všichni Vaši zákazníci. Podle nás vše funguje jak má a zlepšovat vlastně není co.

  Mějte se hezky

  Čadková

 • Kamila Pušová

  Dobrý den,

  byli jsme velmi spokojeni, obsluha byla vstřícná, vše proběhlo k naší spokojenosti.

  Hlavně jsme ocenili služby při návratu, letadlo mělo zpoždění 2 hodiny, takže jsme přiletěli kolem 2.hodiny v noci, Váš zaměstnanec už na nás čekal a byl velmi ochotný, to potěší, když je člověk utahaný z cesty.

  Moc děkujeme, určitě budeme doporučovat.

  Kamila Pušová


 • Alžběta Nováková

  Vážení,

  ještě jednou děkuji za velmi kvalitní služby na vašem parkovišti. Parkoviště jsem využila již několikrát při cestách do zahraničí. Služby a přeprava na letiště a z letiště je vždy na velmi dobré úrovni  a příjemné komunikaci. V neděli 30. 10. 2016 jsem se vracela z dovolené a na letišti v Egyptě jsem obdržela SMS od pana Ing. S. Gloze, že mám poruchu na kole auta. Ve 23,00 hodin se pro mě dostavil autem na letiště, zavezl na parkoviště, kde už měl odmontované porouchané kolo a ochotně mně namontoval rezervní kolo. Vše proběhlo v klidu a s ochotou, ještě jednou děkuji za to,  že jsem se v noci mohla po  příletu dopravit domů.

   Přeji mnoho osobních a pracovních úspěchů.

   Alžběta Nováková

 • Jana Růžičková

  Děkujeme za Vaše úžasné služby, byli jsme moc spokojeni, není co zlepšovat. Odvoz na letiště i z letiště proběhl během pár minut, taktéž i "papírování" při příjezdu a zaparkování auta.

   Budeme Vás všude v okolí doporučovat a určitě Vašich služeb využijeme znovu.

   Jana Růžičková