Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Haderkovi

  Dobrý den, 

  chtěli bychom Vám touto formou ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci a kladné vyřízení našeho problému. 

  Při cestě na dovolenou se nám porouchalo auto, díky Vám a Vašemu schopnému jednání jsme měli klidnou dovolenou. 

  Vaše firma nezařídila jen klidné a pohodové parkování blízko letiště, zařídila také rychlou opravu našeho auta. 

  Po dovolené jsme mohli jen nasednout a v klidu odjet zase domů. Ještě jednou děkujeme. 

  Haderkovi

 • T.H.

  Dobrý večer, 

  se službami Vaší firmy jsem byl velmi spokojen, vše proběhlo přesně dle domluvy. Odvoz na letiště v 02:30 i vyzvednutí při příletu bylo naprosto vyhovující. Rádi Vašich služeb využijeme i v budoucnu. 

  S pozdravem 

  T.H.

 • M.K.

  Dobrý den, 

  vše se dá velmi krátce shrnout. S vašimi službami jsem byl velice spokojen. Velice rád využiji vaše služby i v budoucnosti. 

  S přáním hezkého dne 

  M. K.

 • Gálovi

  Moc děkujeme za Vaše služby. Příjezd, zaparkování, odvoz na letiště včetně dětské autosedačky, svoz z letiště a předání auta - vše proběhlo perfektně. 

  Slečna co nás vezla moc příjemná a celkový poměr cena/kvalita výborný, takže budu již využívat Vaše služby a doporučovat známým. 

   Ještě jednou děkujeme a jsme s pozdravem 

   Gálovi

 • Mališovi

  Dobrý den,
  V květnu jsme poprvé využili služeb parkováníR7 a musíme vám moc poděkovat za skvělou službu a vaši péči. Vozidlo bylo zde zaparkováno právě v období dešťů a záplav. Po návratu bylo auto v pořádku, protože parkoviště je na kopci. Vyzvednutí na letišti bylo velmi rychlé. Služby parkováníR7 mohu vřele doporučit všem.

  Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

  S pozdravem
  Mališovi

 • Milan a Radka Bűrgerovi, okr.Český Krumlov

  Děkujeme za výborné služby a ochotu.ParkovániR7.cz budeme vřele doporučovat.

  Milan a Radka Bűrgerovi,okr.Český Krumlov

 • V.Higins

  Můžu jen doporučit. Výborná komunikace a velmi slušná cena. 

  V.Higins 
  Jarák
  ČR

 • Štanderovi

  Mladá Boleslav zdraví R7

  Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolehlivé a milé jednání, s kterým jsme se při poskytování Vašich služeb mohli setkat a to vše za příznivé ceny.

  Komunikace s Vámi byla vstřícná, rychlá a bezproblémová, když nám například letecká společnost odložila přílet o několik dnů. Rovněž jsme ocenili Vaše nasazení, když jste nám  poskytli službu i ráno po Silvestru. Velmi si vážíme Vašeho přístupu. Nadále proto budeme Parkování R7 využívat a všem rádi doporučovat.

  S pozdravem

  Štanderovi