Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Mališovi

  Dobrý den,
  V květnu jsme poprvé využili služeb parkováníR7 a musíme vám moc poděkovat za skvělou službu a vaši péči. Vozidlo bylo zde zaparkováno právě v období dešťů a záplav. Po návratu bylo auto v pořádku, protože parkoviště je na kopci. Vyzvednutí na letišti bylo velmi rychlé. Služby parkováníR7 mohu vřele doporučit všem.

  Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

  S pozdravem
  Mališovi

 • Milan a Radka Bűrgerovi, okr.Český Krumlov

  Děkujeme za výborné služby a ochotu.ParkovániR7.cz budeme vřele doporučovat.

  Milan a Radka Bűrgerovi,okr.Český Krumlov

 • V.Higins

  Můžu jen doporučit. Výborná komunikace a velmi slušná cena. 

  V.Higins 
  Jarák
  ČR

 • Štanderovi

  Mladá Boleslav zdraví R7

  Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolehlivé a milé jednání, s kterým jsme se při poskytování Vašich služeb mohli setkat a to vše za příznivé ceny.

  Komunikace s Vámi byla vstřícná, rychlá a bezproblémová, když nám například letecká společnost odložila přílet o několik dnů. Rovněž jsme ocenili Vaše nasazení, když jste nám  poskytli službu i ráno po Silvestru. Velmi si vážíme Vašeho přístupu. Nadále proto budeme Parkování R7 využívat a všem rádi doporučovat.

  S pozdravem

  Štanderovi

 • Kateřina Honusová, Lomnice

  Dobrý den, 

  chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za výborné služby, které nabízíte. Díky Vám jsme stihli i přes komplikace na cestách náš odlet na dovolenou. 
  Děkuji za Váš přístup, jednání i ochotu, Vaše služby v budoucnu rádi využijeme a budeme Vás doporučovat všem našim známým. 

  Přeji pěkný den

  Kateřina Honusová

 • Eva Jeřábková

  Dobrý den paní Glozová,

  Chtěla jsem Vám napsat, že příště, až někam poletím, nechám si auto opět u Vás. Využili jsme služeb jiného parkoviště, sjednaného cestovkou, ale se službami jsme nebyli vůbec spokojeni… Měli jsme hodně stresu a shonu při přesunech, s Vámi bylo vždy vše v klidu :). Zkusili jsme to, ale osvědčené služby jsou osvědčené služby.

  Takže Vás budu doporučovat i mým přátelům a známým.
   
  Přeji Vám hezký den.

 • I. Brožová a P. Teleki, Chomutov

  Dobrý den, 

  s Vašima službama jsme velice spokojeni, parkovali jsme u Vás již několikrát a vždy bylo vše v naprostém pořádku :-) Komunikace rychlá, domluva přesná a srozumitelná, velmi vysoká spolehlivost, dobrá dostupnost, dobré značení cesty k Vám. Nemáme nic, co by jsme vytkli.

 • Dana Tomášová, Kladno

  Dobrý den paní Glozová, 

  velice děkujeme za Vaše služby, byli jsme opravdu spokojeni. Oba pánové, odvoz na letiště a z letiště, byli příjemní, nečekali jsme, tam i zpět, snad víc než 5 minut. Autíčko jsme si vyzvedli v pořádku. Za slušnou cenu skvělá služba. 

  Ještě jednou díky za Vaši ochotu, ta je totiž velmi důležitá, když letíte do neznáma :-). 

  S pozdravem 

  Dana Tomášová, Kladno