Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Darina H., Teplice

  Parkování R7 můžeme všem jednoznačně doporučit! Vždy perfektní servis a maximální ochota za výbornou cenu.

  Děkujeme touto cestou manželům Glozovým a těšíme se na další spolupráci.

 • Jakub T., Ustí nad Labem

  Parkuji u pana Glozy už pátým rokem. Mám velice dobrou zkušenost, všem doporučuji.

 • Jana L., Teplice

  Jednoduše, perfektní služba, kterou využívám velmi často a vždy veškerá domluva platí. Na letišti jsem včas a vždy jsem byla do max. 10 minut po zavolání vyzvednuta :-) Na manželé Glozovi se můžete spolehnout. Odvezou a přivezou vás a to vždy s úsměvem :-)
 • Martin Heryán z Valašska

  Dobrý den, 

  chtěl jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za výborné služby, které nabízíte.
  Poskytli jste mi výbornou službu a to odemknutí mého zabouchlého auta od kterého jsem ztratil klíče.
  Ještě jednou Vám tímto chci moc poděkovat a v budoucnu jistě rád využiji Vašich služeb.
  Takže Vás budu doporučovat i mým přátelům a známým.
  Ještě jednou děkuji.
  S pozdravem Martin Heryán z Valašska.

 • Lukáš Pištěk, Hradec Králové

  Cestuji poměrně často a parkování R7 je skvělá služba za lidovou cenu, byl jsem příjemně překvapen. Toto parkoviště jsem si vybral, protože jsem měl auto na parkovišti pojištěno a přitom jsem neplatil víc než na ostatních, kde bych ho neměl pojištěné. Přijedu zas.

 • Marie Martinovičová

  Dobrý den,

  Srdečně zdravím a velmi děkuji za zajištění služeb spojených s parkováním dle našich představ. Vaše služby budu doporučovat mým známým a určitě, pokud budeme sami potřebovat, obrátíme se na Vás. Díky. Přejeme úspěchy v podnikání i v soukromém životě.

 • D.Kotrbová, Praha

  Velké, opravdu velké poděkování manželům Glozovým za navrácení mého nového mobilního telefonu, který jsem ztratila na parkovišti na letišti. Telefon mi  nezištně ještě ten den předali zpět. V dnešní době nevídaná věc J.

  Moc děkuji

  D.Kotrbová

 • František L. Brno

  Dobrý den Glozovi, díky za profi přístup a pomoc se startovacím zařízením :-) přeci jen jsem si vzal z počáteční nedůvěry moje horší auto :-) Nashledanou v létě - přijedu tím lepším.