Co říkají o parkovišti naši zákazníci

Během více než 10 let existence našeho rodinného parkoviště jsme už poznali spoustu skvělých lidí z mnoha různých oborů - lékaře pomáhající léčit děti v Africe, zajímavé obchodní cestující, úspěšné podnikatele, známé sportovce, zábavné kamioňáky, oblíbené politiky i rodiny s dětmi, které známe již od miminkovského věku. Přečtete si, co o našem Parkování R7 někteří z našich zákazníků říkají.


 • Lukáš Pištěk, Hradec Králové

  Cestuji poměrně často a parkování R7 je skvělá služba za lidovou cenu, byl jsem příjemně překvapen. Toto parkoviště jsem si vybral, protože jsem měl auto na parkovišti pojištěno a přitom jsem neplatil víc než na ostatních, kde bych ho neměl pojištěné. Přijedu zas.

 • Marie Martinovičová

  Dobrý den,

  Srdečně zdravím a velmi děkuji za zajištění služeb spojených s parkováním dle našich představ. Vaše služby budu doporučovat mým známým a určitě, pokud budeme sami potřebovat, obrátíme se na Vás. Díky. Přejeme úspěchy v podnikání i v soukromém životě.

 • D.Kotrbová, Praha

  Velké, opravdu velké poděkování manželům Glozovým za navrácení mého nového mobilního telefonu, který jsem ztratila na parkovišti na letišti. Telefon mi  nezištně ještě ten den předali zpět. V dnešní době nevídaná věc J.

  Moc děkuji

  D.Kotrbová

 • František L. Brno

  Dobrý den Glozovi, díky za profi přístup a pomoc se startovacím zařízením :-) přeci jen jsem si vzal z počáteční nedůvěry moje horší auto :-) Nashledanou v létě - přijedu tím lepším.

 • Manželé B., Plzeň

  Vážení Glozovi,
  děkujeme za skvělé služby. Určitě je příště opět využijeme. 

 • Havelkovi, Ostrava

  Parkovali jsme v prosinci, když jsme letěli na dovolenou do Egypta. Přijeli jsme o půl hodiny dřív, než jsme byli objednáni. Pán bydlí hned vedle a tak jsme nemuseli čekat a rovnou jsme přesedli do tranzita a jeli na letiště. Vysadili nás přímo u odbavovací haly. Při návratu, po odbavení jsme zavolali a během pár minut už pro nás přijeli. Ani jsme si nestačili zakouřit :-). Přijedem znovu a doporučíme známým.

  Havelkovi, Ostrava

 • Jiří K., Jirkov

  Takto si představuji podnikání ve službách. Několikrát vyzkoušeno, jednou dokonce i se startovacím zařízením, vždy připraveno ;-). Nezbývá než tento profesionální a osobní přístup vřele doporučit a také popřát mnoho spokojených zákazníků. Rád se budu vracet.

 • M. K.

  Dobrý den, koncem června jsme využili Vaši službu parkování a musím Vám hrozně moc moc poděkovat za velmi perfektní službu, velmi milou komunikaci s Vámi i Vaši paní, která nás na letišti vyzvedávala. Jste hrozně moc hodní, ochotní a moc rádi Vaše služby opět využijeme.
   
  S pozdravem
  M. K.