Blog


Notice: Undefined index: image_header_id in /var/www/clients/client2/web25/web/res/template/web/page.phtml on line 8

Notice: Undefined index: meta_description in /var/www/clients/client2/web25/web/res/template/web/article/list.phtml on line 7

Notice: Undefined index: title in /var/www/clients/client2/web25/web/res/template/web/article/list.phtml on line 8
 • maroko tržnice 1500.jpg

  Maroko - severoafrické království

  Dnes vás zavedu mimo starý kontinent. Vybral jsem pro vás jediné severoafrické království. Touto exotickou zemí je Maroko. Maroku se vyhnulo tzv. Arabské jaro, a proto je to bezpečná nedaleká destinace. Maroko nabízí umírněný islám s orientálními památkami, nefalšovaným arabským životem a naprostou bezpečností.

 • P2229286.JPG

  Do Dubaje nově bez víz

  Možná, že plánujete cestu do Spojených Arabských Emirátů. Přemýšlíte co vše vzít s sebou, co ještě zařídit. A možná právě vás odradily další náklady na pořízení víza.

 • PB070052.jpg

  Absolvujte před cestou do zahraničí jazykový kurz

  Před dovolenou řešíte hromadu věcí a snažíte se vše doladit do detailů, abyste si výlet co nejvíc užili. Myslete dopředu a absolvujte jazykový kurz, který vám pobyt nejen usnadní, ale také více proniknete do místní kultury. Koupit ho můžete online a se slevou na portálu Slevykurzu.cz.

 • P6168091.jpg

  Zaparkovat a odletět. Nic víc, nic míň

  Dovolenou si každý představuje jinak, ale na jedné věci se přeci jen shodneme – nikdo si nechce zbytečně přidělávat starosti. Letenky na stole, kufry sbalené, teď už jen vymyslet, kam s autem. Následující text berte jako rady, čeho se vyvarovat.

 • P6297111.jpg

  Vánoce aneb Kam se vydat za zimní romantikou…

  Doby, kdy se jezdilo na dovolenou pouze v létě, jsou dávno pryč. Také zima, včetně období Vánoc, je vítanou příležitostí k výletům za příjemnou relaxací nebo za poznáním nových míst. Vánoční pobyty se tak mohou stát netradičním dárkem, který si „pod stromeček“ nadělí celá rodina či parta dobrých přátel. Vypravit se můžeme jak do zasněžených zimních středisek, tak i za sluncem do exotických destinací. Nejkrásnější a nejočekávanější svátky roku tak lze prožít aktivně nebo romanticky, a zimní dovolená může být i plná dobrodružství. Záleží, čemu dáváme přednost…

 • P6168095.jpg

  Parkování nezná bratra. Ani sestru

  Zadáte-li si do YouTube sousloví „woman parking“, respektive „parkování žen“, zaplaví vás vlna videí, kterým snad ani nebudete věřit. Auta visící z mostů, otočená na střeše. Některým děvčatům nezbývá díky „umu“ než vylézt střešním oknem.

  Samostatnou kapitolou je pak podélné parkování. Před autem metr místa, za autem metr místa, ale i tak slečna zvládne odřít své i cizí auto, a ještě svým vozem zabere půl chodníku. Zkrátka názorná ukázka toho, jak se parkovat nemá.

 • P2229351_copy.jpg

  Václav Havel nebo Praha, to je to, oč tu běží

  Počínaje 5. říjnem roku 2012 už nebudeme vozit klienty na letiště Praha. Nemějte strach, rozhodně nebalíme kufry, ani nastálo, ani na dovolenou. Toho dne se pouze dovrší rebranding ruzyňského letiště a po pětasedmdesáti letech se přejmenuje na letiště Václava Havla-Praha.

 • parkovanir71500.jpg

  Děkujeme za vaši pomoc s průzkumem

  Když jsme vám odesílali v e-mailovém newsletteru náš průzkum s dotazníkem ohledně našeho parkoviště, vůbec jsme nečekali tolik stovek ohlasů a navíc pozitivních. Velmi vám za všechny názory děkujeme a přinášíme vám souhrn, jak to celé dopadlo.